loading
fesenko062@gmail.com, 20.09.2019

Гольфи просто дивовижні! Якість шикарна, мега зручні🤩 А кольори то просто бомба! 😍😍😍

Іванна Юхимишена, 20.09.2019

Супер!!! Це чудовий шарф , у якому хочеться ходити не знімаючи)) А якість просто бомбезна! Рекомендую!

vikavorobiova1986@gmail.com, 20.09.2019

Обирала для своєї принцеси, вона в захваті!!! Стильно, модно😊!!! і найголовніше це якість👍

vikavorobiova1986@gmail.com, 20.09.2019

Неймовірно великий асортимент, неможливо обрати один!!!! Якість 👍😍Задоволена вибором, рекомендую!!!

vikavorobiova1986@gmail.com, 20.09.2019

Обрала для своєї донечки!, чудово дивиться на її голові, підходить до шкільної форми, не злітає на протязі цілого дня /дуже важливо залишатися охайною у школі/ якість супер!!! Дякую!!!

vikavorobiova1986@gmail.com, 20.09.2019

Дуже задоволена новими сережками!!! Дуже великий вибір, не могла обрати. Але вибором задоволена на всі 100% не окислюються, на вушках виглядають просто ВАУУУ!!!! Дякую famo,ua за ваш чудовий асортимент!!!

lotkokarina@gmail.com, 20.09.2019

Купувала резинку аби розбавити свої образи таким яскравим елементом. Дуже крута, не розтягується. Виконує функцію резинки на всі 100%, добре тримає волосся!) ще й так цікаво виглядає) Задоволена покупкою і всім рекомендую;)

lotkokarina@gmail.com, 20.09.2019

Купувала резинку аби розбавити свої образи таким яскравим елементом. Дуже крута, не розтягується. Виконує функцію резинки на всі 100%, добре тримає волосся!) ще й так цікаво виглядає) Задоволена покупкою і всім рекомендую;)

lotkokarina@gmail.com, 20.09.2019

Капелюх просто чудовий, брала у молочному кольорі - приємний відтінок, добре сидить, не злітає, бо є внутрішні регулятори, можна зробити більше, можна менше - це дуже зручно!!! всім рекомендую)))

Влада, 20.09.2019

Мій улюблений магазин! Сумочка чудової якості, дівчатка дуже швидко відправили, подарували знижку. Дякую ФАМО! Ви супер!

Томусяк Юлия, 20.09.2019

Неймовірний шарф 😍 любов з першого дотику🙌 М’який і приємний, мій улюблений на майбутній сезон🍁

Каплевская Юлия, 13.09.2019

В реале цвета еще красивее)

Самойлова Ірина, 28.08.2019

Замовляю в фірмі "Famo" не вперше капелюшки і хочу сказати, що якість виробів завжди на висоті!!! Пакують добре. Цього разу, вибір зупинила саме капелюшці Елсмір. Замовила їх для всіх дівчаток нашого 1А-класу. І хоча, подарунок ще не потрапив до рук майбутніх модниць, проте, носила б їх сама:) Дуже вони гарненькі та милі! Дякую компанії та бажаю успіхів і процвітання! P.S. Дякую за смачненький подарунок:)

vgi2013@mail.ru, 20.08.2019

Увага!!! Видаляють негативні відгуки. Якщо ви брешете своїм клієнтам, треба відповідати на відгук, а не видаляти його! Від адміністратора Доброго дня. Жанно, попередній коментар був видалений модератором у зв'язку з некорректністю висловлювання. Приносимо свої вибачення. У нас були деякі технічні несправності з акцією "Перше замовлення". На жаль, ці -20% не можуть бути використані, коли в замовленні вже є акційні товари. Про це також зазначено у розділі "Доставка і оплата": "У період акції безкоштовна доставка і додаткові знижки не дійсні". Знижка -20% на перше замовлення належить до "додаткових знижок". У Вас залишається знижка -20% від початкової ціни сайту на весь асортимент. Вкажіть про неї у коментарях і наш менеджер Вам її прорахує. Ще раз приносимо вибачення за незручності! Дякуємо за Ваш відгук!

Римма , 17.08.2019

Замечательный зонт! Очень качественный, яркий и красивый! https://www.youtube.com/watch?v=PiriaPrRM94

Терзіогло Лариса, 14.08.2019

За успішну реєстрацію мені було надано промо-код. Замовивши та оплативши вибраний товар я чекала на дзвінок, але мені повідомили, що я не маю право скористатися цим подарунком, бо я обрала акційні товари, хоча у листі про це не було жодного слова. Якщо надаєте промо-коди, то сповіщайте покупця, що він не зможе ним скористатися! Від адміністратора Доброго дня. Ларисо, приносимо свої вибачення. У нас були деякі технічні несправності з акцією "Перше замовлення". На жаль, ці -20% не можуть бути використані, коли в замовленні вже є акційні товари. Про це зазначено у розділі "Доставка і оплата": "У період акції безкоштовна доставка і додаткові знижки не дійсні". Знижка -20% на перше замовлення належить до "додаткових знижок". У Вас залишається знижка -20% від початкової ціни сайту на весь асортимент. Вкажіть про неї у коментарях і наш менеджер Вам її прорахує. Ще раз приносимо вибачення за незручності! Дякуємо за Ваш відгук!

Терзіогло Лариса, 13.08.2019

Дуже якісний та комфортний капелюшок!!! Чемні та позитивні адміни! Солодкий сюрприз сподобався))

Римма , 28.07.2019

Очень красивая шляпа! Качество шикарное! Рекомендую!

Пасичнык Юлия Викторовна, 26.06.2019

Туника супер!!!Очень приятно с вами сотрудничать,товар отличного качества и быстрая доставка.Всем рекомендую!!!

Пасичнык Юлия Викторовна, 26.06.2019

Туника отличного качества мне очень понравилась,и очень приятные продавцы.Спасибо Вам!!!Всем рекомендую.

ternas@ukr.net, 20.04.2019

Крос-боді в білому кольорі просто надзвичайне, акуратно пошите, зручні відділення, виглядає ефектно і оригінально!

ternas@ukr.net, 20.04.2019

Чудова атласна хустина на м'якому флісі (колір пудровий), якісна, плотна, повністю відповідає зображенню і очікуванням!

Анна, 20.04.2019

Надзвичайно приємна на дотик, якісна і зручна пов'язка. Останнє фото найбільше передає заявлений кораловий колір. Вживу він дивиться ще цікавіше. Я в захваті, повністю оправдані очікування!